volné pracovné miesta

Voľné miesta

Košice

Michalovce

Trebišov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

» komplexná úverová ponuka v oblasti stavebného sporenia;
» sprostredkovanie v oblasti stavebného sporenia;
» zabezpečovanie servisu stavebným sporiteľom;
» starostlivosť o klientov na zverenom území a vyhľadávanie nových klientov

Zamestnanecké výhody, benefity

» zdarma notebook s pripojením na internet, prenosná tlačiareň, výhodné telefónne paušály;
» bezplatné teoretické a praktické školenia;
» zaradenie do už existujúcich kancelárii;
» zvýhodnené nástupné podmienky v prvom roku pôsobenia;
» možnosť profesijného a osobnostného rastu;
» zaujímavá a nestereotypná práca so širokým portfóliom finančných produktov;
» motivujúci príjem a zaujímavý systém „zamestnaneckých benefitov“;

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počítačové znalosti – používateľ

Microsoft Word – základy
Microsoft Excel – základy

Osobnostné predpoklady a zručnosti

» zodpovednosť a samostatnosť;
» podnikavosť a cieľavedomosť;
» komunikatívnosť a príjemné vystupovanie;
» vysoké pracovné nasadenie;
» ochota vzdelávať sa